Jasmine Kurung Cekak Musang Peach

Cheapest DELIVERY OF RM 3 ONLY!! **

More details

Reduced price!
New

RM149.00

RM200.00

-RM51.00

9 Items

- +

Add to wishlist

 
More info

Jasmine Kurung Cekak Musang ialah rekaan baju kurung moden yang diberi sedikit sentuhan traditional iaitu ianya mempunyai leher cekak musang dengan butang balut. Potongan baju yang tidak terlalu mengikut bentuk badan membuatkan ianya sangat sopan dipakai. Gabungan lengan 'Trumpet sleeve' amat menaikkan seri pada Jasmine Kurung ini, dipadankan pula dengan kain lipat batik memberikan impresi yang sangat manis dan sopan kepada pemakainya.

 

'German cotton' digunakan bagi material Jasmine Kurung ini. Kain cotton bermutu tinggi yang tebal dan tidak jarang namun tidak panas dan selesa dipakai, ianyanya juga tidak mengecut apabila dibasuh. Diberi 'finishing anti-crease' menjadikan 'cotton' ini mudah digosok dan tidak mudah renyuk.

 

Didatangkan dengan 6 pilihan saiz iaitu bermula dari XS sehingga saiz XXL. Juga didatangkan dengan pilihan warna menarik.

 

Model Info  - Model 1 (Iki) - 167cm height (wearing S)

Langkah Penjagaan - Cucian tangan atau mesin

 

CIRI-CIRI

✔ Baju kurung moden.               

✔ Potongan tidak mengikut bentuk badan.       

✔ Potongan leher cekak musang beserta butang balut.               

✔ Butang bungkus dibahagian tetulang baju.    

✔ Lengan  'Trumpet Sleeve'.

✔ Dipadankan dengan kain lipat batik. 

✔ Pinggang separa getah beserta zip sorok disisi kiri.    

✔ Menggunakan material 'cotton' berkualiti tinggi yang tebal, tidak jarang, tidak mengecut apabila dibasuh.      

✔ Material German cotton yang mudah digosok dan tidak mudah berkedut.     

✔ Mempunyai 6 pilihan saiz bermula dari saiz XS sehingga XXL.

✔ Pilihan warna yang amat menarik dan esklusif.

✔ Breastfeed & Wudhu friendly

*Warna akan kelihatan berbeza dalam 20% disebabkan faktor pencahayaan dan skrin telefon, laptop, pc yang berbeza*

Write a review

Jasmine Kurung Cekak Musang Peach

Cheapest DELIVERY OF RM 3 ONLY!! **

Write a review

 
Comments(0)

No customer reviews for the moment.

 
MEASUREMENT (IN INCH)
DescriptionXSSMLXLXXL
Top
Shoulder1414.51515.51617
Bust34363840.543.545.5
Waist34363840.543.545.5
Hip38404244.547.549.5
Armhole16.517.518.5212324
Arm Middle10.51111.5131516
Arm Length202121.52222.522.5
Wrist262727282828
Top Length363636.536.53737
Top Width22.523.52424.52627
XSSMLXLXXL
Skirt
Waist (S)272930323437
Waist (R)232526283033
Hip363840424446
Skirt length39.54040.5414141.5

30 Other products in the same category

Customers who bought this product also bought: